Zebranie sprawozdawczo-wyborcze 2021

Powiadom znajomego:

W dniu 21 listopada 2021r odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze w naszym kole. Z uwagi na zbyt niską frekwencje zebranie odbyło się w drugim terminie, które rozpoczął prezes Jarosław Sypułowicz. Na zebranie przybyli również goście; Tadeusz Chmieliński Sekretarz Zarządu Okręgu PZW Wałbrzych, a także Zastępca Burmistrza Miasta Żarów Przemysław Sikora. Na początku zebrania zostało wręczone odznaczenie "Złote Wieńce" naszemu koledze Zbigniewowi Karasińskiemu za wieloletnią pracę na rzecz koła, za co jako koło jesteśmy bardzo wdzięczni okręgowi za przychylenie się do nadania odznaczenia. Następnie po przedstawieniu sprawozdań przez poszczególnych członków ustępującego zarządu, komisja rewizyjna wniosła o udzielenie absolutorium, które zostało udzielone jednomyślnie. Kolejnym punktem zebrania było przeprowadzenie głosowań. Pierwsze dotyczyło wyboru prezesa koła, gdzie ponownie został nim Jarosław Sypułowicz. Następnie został wyłoniony nowy zarząd koła w osobach:
- Grzegorz Osiecki v-ce prezes,
- Wiktor Siemiochin sekretarz,
- Dąbrowski Marek,
- Karasiński Zbigniew,
- Moryl Mikołaj ,
- Pater Leszek skarbnik,
- Kondratowicz Piotr,
- Bazga Krzysztof,
- Chrebela Jakub.
Do komisji rewizyjnej zostali wybrani następujący koledzy:
- Marek Bogusz przewodniczący,
- Hałaczkiewicz Grzegorz,
- Łatarewicz Marian.
Do Sądu Koleżeńskiego wybrano:
- Piotr Wszołek przewodniczący,
- Skowroński Daniel,
- Jędrzejczyk Paweł.
Po wyborach nastąpiła dyskusja członków koła oraz zaproszonych gości w tematach związanych z opłatami na rok 2022 oraz porozumieniom z innymi kołami, a także z bieżącymi sprawami naszego koła.
Składamy podziękowania wszystkim uczestnikom naszego koła za udział w zebraniu, zaproszonym gościom i mamy nadzieję, że na kolejne zebrania frekwencja będzie wyższa.